NOVINKY

Akcie a novinky penziónu ARTin
9 nov

4/12/2019 Divadlo KUMŠT

plagat-kumstDivadelná hra preložená do 35 jazykov a ocenená niekoľkými svetovými cenami patrí bezpochyby medzi najúspešnejšie komédie súčasnej francúzskej dramatičky YASMINY REZA.
– Škodoradosť najväčšia radosť? Kamaráti navždy alebo ako blízko je od priateľstva k nenávisti?
Komédia plná humorných situácií ale aj dramatických zvratov dýcha atraktívnosťou aj vďaka skvelému hereckému obsadeniu Csongor Kassai, Martin Mňahončák a Gregor Hološka.

Kúpiť si obraz nemusí byť veľká zmena v živote, okrem skrášlenia interiéru… No nie vždy.. začína to malou bezvýznamnou hádkou, kvôli obrazu… bielemu obrazu… bielemu!!! Reálne priateľstvo, ktoré trvá už niekoľko rokov sa akoby šmahom čarovného prútika zmení na bojisko. Kúpa obrazu podnecuje skryté a dlho skrývané emócie a hlad po sebarealizácii, vnútorné pochody a až živelné pudy sa dostávajú von a nedá sa im už zabrániť… celé sa to samozrejme deje s neodolateľným šarmom a vtipom, aj keď k zlomyseľnosti nie je nikdy ďaleko. Vtip sa strieda so sarkazmom a až mrazivou úprimnosťou a prekvapenie strieda ďalší nečakaný krok…Je to hra o živote a zároveň život hrou…”Keď hovorím podľa mňa, myslím tým – objektívne…”

Hrajú: Csongor Kassai, Martin Mňahončák, Gregor Hološka

Dĺžka podujatia: 1,5 hod.
Zmena programu vyhradená.

Cena vstupenky: 20,-€

Počen miest je obmedzený!
(max. 90 miest)

Srdečne Vás pozývame…
rezervácie na tel.č. 037 6516101 ; 0907 445 375
artin@penzionartin.sk
BerCash s.r.o.

Pozývame Vás tiež do reštaurácie a vinárne Buganka, ktorá sa nachádza v blízkosti penziónu ARTin. Navštíviť stránku reštaurácie